Teklif İste

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurumsal

SEO & Google Adwords

Polar Bilgisayar Ltd. 1994 yılında kurulmuştur. Güvenlik sistemleri, bilgisayar teknik servis hizmetleri , donanım satışı , network kuruluşları ve yazılım geliştirmiştir. Bu güne kadar ortalama 500 farklı firmaya hizmet vermiştir. 1996-1997 Yılında Ankarada Orman bakanlığı telsiz ani kartlarınıyla ilgili devlet ihalelerine girmiş , Amerika da ortaklık kurmuş , elektronik devrelerde üretmiştir. 1998 yılında Xerox'un İstanbuldaki , Eminönü , Karaköy Beşiktaş sahil şeridini kapsayan bölge bayisi olmuştur. 2000 yılında tarihinin en iyi dönemini yaşamış ve pörtföyüne Kelebek Mobilya , Çapa Tıp Fakültesi , Asil Çelik , Çebitaş gibi ilk 500'e giren kuruluşları ekleyerek , 1'i Boğaziçi Universitesi , diğeri İTÜ'lü olmak üzere 2 mühendisle birlikte 12 çalışana ulaşmıştır .

2003 yılının sonlarında kendi yazılımı SMSC serverlerını geliştirerek Toplu SMS satışlarına başlamıştır. 2006 Yılında girmiş olduğu KGYS projeleri ile bu alanda Uluslar arası bir şehrin projesini bitirebilen ülke çapında 2-3 firmasından birisi olmayı başaran Polar, yine ülkemizde henüz dış ortamda denenmemiş olan geliştirme projesinin destekçisi olarak ilk Yüz Tanıma yazılımını başarıyla Şanlıurfa KGYS projesinde pilot olarak dış ortamda kullanıma sunmuştur. Fiber altyapılar ve Kablosuz ağlarda Güvenlik sistemleri uygulamaları konusunda oldukça deneyimli hale gelen Polar, Fiber aktif ve pasif ürünlerinde Fibridge, Ev ve Geçiş sistemleri güvenliğinde Datasec ve Drone tipi Kumandalı aletlerde ise Mdai firmalarının Türkiye Genel Sağlayıcı, Ip kamera ve NVR larda Flexwatch, Wimax ürünlerinde Redline ve Araç içinden görüntülü izleme sistemleri yetkili satıcısıdır.

2010 Yılından bu yana sadece yazılım alanında faaliyetlerine devam etme kararı aldıktan sonra kendi yazılımlarını geliştirmiş ve DOKSAN DERECE Ajans olarak tasarım dahil hizmetler vermeye başlamıştır. Ekibimizde tasarım, yazılım, arayüz , satış ve destek uzmanları bulunmaktadır.

"We do not believe in freelance"